Rezervasyonu yönet

Şartlar ve koşullar Midilli araç kiralama

Bu şartlar ve koşullar, web sitemizin kullanım şartları ve koşulları, gizlilik politikası ve güvenlik politikamız ile birlikte, araç kiralama temini için verdiğimiz hizmetler için sizinle, kiracı ile yaptığımız sözleşmeyi oluşturur. Bunlara birlikte terimlerimiz denir. Bu şartlar, diğer tüm şartlar ve koşulların hariç tutulmasına yönelik hizmetlerimizin sağlanması için yapılan tüm sözleşmeler için geçerlidir. “Economy car hires” tarafından yapılan hiçbir davranış, diğer koşulların kabul edildiği anlamına gelmez. Hizmetlerin kabulü veya herhangi bir anlaşmaya imza verilmesi, bu şartları kabul ettiğinizin kesin kanıtı olarak kabul edilecektir. Size doğrudan veya aracı olarak tarafımızdan bir araç verilecektir. Faaliyet gösterdiğimiz kapasite, araç kiralama şirketi ile olan ilişkimize bağlıdır.

Bu şartlar, kiracı olarak bizimle bu web sitesi üzerinden veya bu web sitesi aracılığıyla yaptığınız rezervasyonlar için geçerlidir, bu nedenle içeriklerinden haberdar olduğunuzdan emin olmalısınız. Hem şartlarımız hem de koşullarımız ve yerel sağlayıcılarımızın şartları bazı istisnalar ve sorumluluk sınırlamaları içerir. 

Bu web sitesindeki rezervasyonunuz şartlarımızı kabul eden kiracıya bağlıdır. Kiracı olarak, herhangi bir kısmını kabul etmiyorsanız, rezervasyonunuza devam etmemeniz gerekir. Bu web sitesi üzerinden bir araç rezervasyonu yapmak istediğinizi onaylayarak, kiracı olarak, ilgili şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtiniz. Kiracı olarak sizin tam olarak anlamadığınız herhangi bir bölüm varsa veya araç kiralama veya başka bir ürünle ilgili sorunuz varsa lütfen +302251037875 numaralı telefondan bize ulaşın.

Kiralık arabanızı alırken kiralama çeki bize sunulmalıdır. Bir makbuz sunulmazsa kiralar reddedilebilir. Alkol / uyuşturucu etkisi altında sürüş, kasıtlı hasara, yol dışı sürüşe veya dikkatli ve dikkatsiz sürüşe izin verilmez. Kiracı olarak, bu tür iddialarla ilgili tüm sorumluluğu üstleneceksiniz. Bu liste ayrıntılı değil.

 Fiyata neler dahil / hariç tutuluyor?

  •  Üçüncü şahıs sigortası.
  • Kasko.
  •  Ferdi kaza sigortası
  •  Sınırsız Klm
  • % 17 V.A.T.
  •  Havaalanı, Liman veya Otelde Ücretsiz Teslimat.
  •  24 saat yol servisi.

CDW

Çarpışma Hasarından Feragat (CDW), kiracı kasıtlı olarak içeceğin veya uyuşturucunun etkisi altında olmadığı veya aracı yasaklanmış veya ihmalkar bir şekilde kullanmadığı sürece, kiracının yükümlülüğünü toplam hasar maliyetinden, varsa, fazla bir miktara indirir. ana yollardan sürmek veya diğer taraflara kiralamak. CDW, aracın veya parçalarının ve aksesuarlarının hasar görmesi sorumluluğunu kapsar. Ön camlar, lastikler, taşıma altında, yedek kilitler, yedek anahtarlar ve çekme ücretleri sigorta poliçesi kapsamında değildir.

 Hırsızlık Feragatnamesi

(TW) hırsızlık veya hırsızlığa bağlı hasar veya aracın çalınmasına teşebbüs halinde kiracı yükümlülüğünü mümkün olduğu durumlarda fazla miktarda azaltır. Aracın çalınmasıyla ilgili ihmal, aracın maliyeti için tam tutar gerektiren Ekonomik araç kiralamalarına yol açabilir.

Yerel Mevduat ve Benzin

“Economy car hires”, kiralama başlangıcında benzin, yükümlülük fazlası ve kiralama sırasında ortaya çıkan diğer masrafları karşılayacak şekilde depozito talep eder. Çoğu durumda geçerli bir kredi kartı gerekecektir (Rezervasyon Merkezimize danışın) ve önde gelen sürücü adına sahip olmalıdır. Araç ve ekstraların kiralananla aynı durumda iade edilmesi koşuluyla ve yakıt politikasına uygun olarak, araç iade edildiğinde bu depozito iade edilecektir.

Ek sürücüler 

 Yerel sürücüler tarafından ödenecek ek sürücüler için ücret alınabilir “Economy car hires” makbuzunda belirtilmedikçe). Lütfen Rezervasyon Merkezimize danışın.

Kiralama Süresi / Günlük Ücret Hesaplama

Kiralama süreleri 24 saat üzerinden hesaplanır. Aracın toplanmasından sonra, kiralama süresinin uzatılması ve geç geri dönüşler yerel günlük tarife üzerinden yerel olarak sağlanacak ve ücretlendirilecektir (bu daha yüksek olabilir).

Çocuk Koltukları ve Özel İstekler 

Çocuk koltukları, portbagajlar ve ilave parçalar, garanti edilememelerine rağmen talep üzerine temin edilebilir. Bu kalemlere yönelik talepler rezervasyon sırasında yapılmalıdır

Teslimat ve Tahsilat Ücretleri 

Teslimat ve toplama ücretsizdir. Rezervasyon sırasında tüm adres bilgileri ve teslimat zamanı belirtilmelidir. 

 Sürüş Alanları

Lesvos adasının dışına çıkmak yüksek sesle değil. 

 belgeleme

Tam varış bilgilerinin bildirilmesi koşuluyla, kuponunuz normalde rezervasyon talebinizi aldıktan sonraki 48 saat içinde gönderilecektir; yani uçuş numarası ve varış saati veya yerel bir adres ve telefon numarası. Bazı "talep" araçlarının onaylanması daha uzun sürebilir ve bu durumda kiracıyı size bildireceğiz. 

  Sürücü ehliyeti

Sürücüler en az 1 yıl boyunca geçerli tam bir Ehliyet üretmelidir. Aracı süren herkes, yerel yetkililer tarafından gözden geçirilmek üzere her zaman sürücü belgesine sahip olmalıdır. Bir sürücü ehliyeti üretilmemesi veya ifşa edilmeyen cirolar nedeniyle reddedilen kiralar için geri ödeme yapılmayacaktır. Uluslararası Ehliyet / İznin normal ehliyet şartının yerine geçmediğini lütfen unutmayın. Uluslararası bir lisans / izin kullanılıyorsa, aracı kiralamak için asıl sürücü adına tam ehliyet verilmesi zorunlu olacaktır.

 Araç Kapasitesi ve Araç Tipi

 Tüm araçlar maksimum sayıda yolcu için sigortalıdır. “Economy car hires”, aracın tüm yolcular ve bagajlar için uygun olmadığı konusunda sorumluluk kabul etmez. Kılavuz olarak, mevcut araç gruplarının yaklaşık yolcusu için lütfen “Ekonomik araç kiralama” web sitesine bakın. Kuponunuzda gösterilen araç yalnızca rehberlik amaçlıdır ve alternatif benzer bir model veya yükseltilmiş araçla değiştirilebilir.

Mekanik Zorluklar / Kazalar 

Arıza veya mekanik zorluklar durumunda, kiracı olarak derhal “Economy car hires” demeniz gerekir. Onarım veya değiştirme arabaları için yetki vereceğiz. Kiracı siz bir kazaya karıştıysanız, yerel polis ve “Economy car hires” ile temasa geçmeniz GEREKİR. Tamamlamanız istenen tüm ilgili belgelerin kopyalarını saklayın.

 “Economy car hires”, sürmeye uygun olmayan veya uygunluk şartlarını karşılamayan herhangi bir kişiye bir araç sunmayı reddetme hakkını saklı tutar.

 Şartlar ve koşullar

Bizim arabalarımız

Lesvos rent a car Mytilini
Fiat Panda veya benzeri
from 22.12
Mini
4 doors
4 yolcular
kurşunsuz benzin
Manuel
2 bavullar
Lesvos rent a car Mytilini
Nissan Micra veya benzeri
from 25.76
ekonomik
5 kapılar
5 yolcular
kurşunsuz benzin
Manuel
2 bavullar
bluetooth
Lesvos rent a car Mytilini
Skoda Citigo otomatik veya benzeri
from 40.00
mini otomatik
4 doors
4 yolcular
kurşunsuz benzin
otomatik
1 bavul
Lesvos rent a car Mytilini
Peugeot 301 veya benzeri
from 43.12
orta boy
4 doors
5 yolcular
dizel
Manuel
4 bavullar
Lesvos rent a car Mytilini
Nissan juke otomatik veya benzeri
from 47.04
otomatik
5 kapılar
5 yolcular
kurşunsuz benzin
otomatik
3 bavullar
Lesvos rent a car Mytilini
Peugeot 2008 veya benzeri
from 49.28
SUV
5 kapılar
5 yolcular
kurşunsuz benzin
Manuel
4 bavullar
bluetooth
Lesvos rent a car Mytilini
Fiat Doblo veya benzeri
from 55.44
7 koltuk
5 kapılar
7 yolcular
dizel
Manuel
2 bavullar
Lesvos rent a car Mytilini
Fiat Talento veya benzeri
from 70.00
9 koltuk
4 doors
9 yolcular
dizel
Manuel
5 bavullar

Follow us:

Economy car hires

P. Kountourioti 87

81100, Midilli, Yunanistan

Copyright © 2009 - 2021 Economy car hires. Lesvos Midilli araç kiralama

 

Secure payments by Paypal